Aster

41 producten

Aster 'Little Carlow' - Herfstaster
actie
Aster 'Little Carlow' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Ashvi' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Ashvi' - Herfstaster Herfstaster Ashvi
Aster ageratoides 'Asmo' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Asmo' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Stardust' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Stardust' - Herfstaster Meeldauwvrije Herfstaster Stardust
Aster ageratoides Asran - Herfstaster
actie
Aster ageratoides Asran - Herfstaster Aster Asran
Aster alpinus 'Albus' - Alpenaster
actie
Aster alpinus 'Albus' - Alpenaster Alpenaster
Aster alpinus 'Happy End' - Alpenaster
actie
Aster alpinus 'Happy End' - Alpenaster Alpenaster 'Happy End'
Aster alpinus Dunkle Schöne - Alpenaster
actie
Aster alpinus Dunkle Schöne - Alpenaster Alpenaster
Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster
actie
Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster Bergaster
Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster
actie
Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster Bergaster
Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster divaricatus - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster dumosus 'Anneke' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Anneke' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster Herfstaster 'Herbstgruss vom Bresserhof'
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster Herfstaster Jenny
Aster dumosus 'Lady in Blue' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Lady in Blue' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Peter Harrison' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Peter Harrison' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Professor Anton Kippenberg' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Professor Anton Kippenberg' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus Schneekissen - Herfstaster
actie
Aster dumosus Schneekissen - Herfstaster Herfstaster Schneekissen
Aster ericoides 'Snowflurry' - Heideaster
actie
Aster ericoides 'Snowflurry' - Heideaster Heideaster Snowflurry

Een aster kopen bij Het Groene Paradijs

Bent u op zoek naar een specialist op het gebied van de mooiste tuinplanten voor in uw tuin? In dat geval bent u nu bij de juiste webshop aangekomen. Bij Het Groene Paradijs hebben we namelijk een zeer ruim assortiment aan de mooiste planten voor u klaarstaan. Neem bijvoorbeeld de aster. Dit is bij uitstek een plant die er in elke tuin prachtig uitziet, maar die u bijvoorbeeld ook op een ruim balkon neer kunt zetten. Het is een plant die met liefde en aandacht uit kan groeien tot het middelpunt van de aandacht in uw tuin. We hebben in onze webshop meerdere soorten van de aster plant voor u klaarstaan.

Wat voor aster voor in uw tuin?

De aster plant is in meerdere verschillende soorten en kleuren terug te vinden in onze webshop. We verkopen deze plant al vele jaren en hebben een groot aantal klanten die deze plant regelmatig aanschaffen. Logisch ook, want het is een plant die er in de bloeiperiode prachtig uitziet. Bent u misschien bang dat de plant bij u niet tot groei en bloei komt? Geen zorgen, want wij bieden al onze planten namelijk altijd aan met groeigarantie. Indien u hier meer over wilt weten kunt u natuurlijk altijd even een kijkje komen nemen in onze webshop, waar wij uitgebreide informatie over onze vaste planten klaar hebben staan. U mag hier ook altijd even contact over opnemen met ons.

Wilt u vandaag nog een aster kopen?

Een aster kopen is bij ons heel eenvoudig. Neem gewoon even een kijkje in ons assortiment om te zien welke aster u het meeste aanspreekt. Deze doet u in de gewenste hoeveelheid in uw winkelwagen, waarna u het bezorgmoment uitkiest dat het beste voor u uitkomt. Wij zorgen er dan voor dat de tuinplant op het door u gekozen moment bij u wordt afgeleverd. We hebben door de jaren heen al meer dan 50.000 tevreden klanten geholpen. Doordat wij louter een webshop zijn en geen showroom hebben, kunnen wij onze prijzen een stuk lager houden voor u.

Kenmerken aster

Latijnse naam Aster
Plantenfamilie Asteraceae (Composietenfamilie)
Grondsoort Goed doorlatende, vruchtbare grond
Standplaats Volle zon tot lichte schaduw
Hoogte volgroeide plant Varieert afhankelijk van de soort (meestal tussen 30 cm en 150 cm)
Breedte Varieert afhankelijk van de soort
Bloemkleur Diverse kleuren, waaronder blauw, roze, paars, wit en rood
Bloeitijd Afhankelijk van de soort, maar over het algemeen in de late zomer tot herfst
Bladkleur Groen tot donkergroen
Bladvorm Lancetvormig tot ovaal, afhankelijk van de soort
Bladgrootte Varieert afhankelijk van de soort
Planttijd Voorjaar of herfst
Waterbehoefte Gemiddeld
Windgevoeligheid Matig windbestendig
Winterhardheid Over het algemeen goed winterhard

Veelgestelde vragen over Aster

Asterbloemen bloeien meestal in de late zomer tot de herfst, meestal van augustus tot oktober, afhankelijk van de specifieke variëteit en groeiomstandigheden.
Asters hebben meestal geen specifieke snoei nodig, maar je kunt de planten inkorten tot ongeveer de helft van hun hoogte in het voorjaar om bossige, compacte groei te bevorderen en de bloei te stimuleren. Na de bloei kun je de dode bloemhoofdjes verwijderen om de plant er netjes uit te laten zien en om zaadvorming te voorkomen.
Asterplanten worden bij voorkeur in het vroege voorjaar geplant, wanneer de grond opwarmt en de kans op vorst voorbij is. Het voorjaar biedt de planten voldoende tijd om zich te vestigen en te groeien voordat ze gaan bloeien in de late zomer en herfst.