Aster ((Aster divaricatus))

41 producten

Aster 'Little Carlow' - Herfstaster
actie
Aster 'Little Carlow' - Herfstaster Herfstaster
Niet op voorraad 5.99
Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Ashvi' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Ashvi' - Herfstaster Herfstaster Ashvi
Aster ageratoides 'Asmo' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Asmo' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Stardust' - Herfstaster
actie
Aster ageratoides 'Stardust' - Herfstaster Meeldauwvrije Herfstaster Stardust
Aster ageratoides Asran - Herfstaster
actie
Aster ageratoides Asran - Herfstaster Aster Asran
Aster alpinus 'Albus' - Alpenaster
actie
Aster alpinus 'Albus' - Alpenaster Alpenaster
Aster alpinus 'Happy End' - Alpenaster
actie
Aster alpinus 'Happy End' - Alpenaster Alpenaster 'Happy End'
Aster alpinus Dunkle Schöne - Alpenaster
actie
Aster alpinus Dunkle Schöne - Alpenaster Alpenaster
Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster
actie
Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster Bergaster
Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster
actie
Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster Bergaster
Niet op voorraad 5.99
Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster divaricatus - Sneeuwaster
actie
Aster divaricatus - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster dumosus 'Anneke' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Anneke' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster Herfstaster 'Herbstgruss vom Bresserhof'
Niet op voorraad 3.99
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster Herfstaster Jenny
Aster dumosus 'Lady in Blue' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Lady in Blue' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Peter Harrison' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Peter Harrison' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Professor Anton Kippenberg' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Professor Anton Kippenberg' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus Schneekissen - Herfstaster
actie
Aster dumosus Schneekissen - Herfstaster Herfstaster Schneekissen
Aster ericoides 'Snowflurry' - Heideaster
actie
Aster ericoides 'Snowflurry' - Heideaster Heideaster Snowflurry

Een betoverende vaste plant: Sierui

Ontdek de Sierui (Allium) - een betoverende vaste plant die uw tuin naar nieuwe hoogten tilt. De Sierui, ook wel bekend als Allium, is een ware blikvanger die uw buitenruimte transformeert met zijn unieke, sierlijke uitstraling. Met zijn opvallende bloemen en charmante uitstraling voegt de Sierui als vaste plant een vleugje elegantie toe aan elke tuin. De Sierui staat bekend om zijn veelzijdigheid en kan zowel in de volle grond als in een pot worden gekweekt. Zijn compacte formaat maakt hem ideaal voor tuinen van elke omvang, terwijl zijn prachtige bloemen een ware lust voor het oog zijn. Of u nu een liefhebber bent van Sierui van klein formaat of juist de voorkeur geeft aan imposante, grote Sieruien, bij Het Groene Paradijs vindt u een uitgebreide collectie die aan al uw wensen voldoet.

Als liefhebber van groen bent u wellicht benieuwd naar de verschillende varianten van de betoverende vaste plant Allium. Of u nu kiest voor de subtiliteit van een kleinere Sierui of de indrukwekkende aanwezigheid van een grote variant, wij hebben de perfecte toevoeging voor uw groene oase. Wilt u uw tuin opvrolijken met deze prachtige plant? Ontdek de mogelijkheden van de Sierui bij Het Groene Paradijs.

De Sierui in uw tuin planten

De Sierui succesvol planten geeft uw tuin een buitengewoon karakter. Bij Het Groene Paradijs delen we graag onze expertise over het planten van deze prachtige vaste planten, zoals de populaire Allium Sphaerocephalon, Allium Giganteum, Allium Gladiator, Allium Globemaster en Allium Purple Sensation. Bij het planten van de Sierui is het van essentieel belang om de juiste locatie te kiezen, waar ze kunnen floreren in goed doorlatende grond en voldoende zonlicht. Alliums zijn veelzijdig en kunnen zowel in borders als in potten worden geplant, waardoor u de vrijheid heeft om uw tuin naar wens te ontwerpen. Overweeg het toevoegen van Allium Mount Everest voor een majestueuze uitstraling en een verticale dimensie aan uw tuin.

Bij Het Groene Paradijs bieden we hoogwaardige Allium planten die garant staan voor een prachtige bloei. Ontdek de unieke eigenschappen van Allium Sphaerocephalon planten, met zijn kenmerkende langwerpige vorm, of kies voor de indrukwekkende hoogte van Allium Giganteum planten. Verrijk uw tuin met de elegante paarse tinten van Allium Purple Sensation planten en de grootsheid van Allium Gladiator planten. Of u nu een ervaren tuinier bent of net begint met het vergroenen van uw buitenruimte, bij Het Groene Paradijs vindt u de perfecte Allium planten om uw tuin te laten bloeien. Maak van het planten van Sieruien een waar genot en ontdek de verscheidenheid aan prachtige Alliums die uw tuin naar nieuwe hoogten tillen.

Sierui: bloeitijd en verzorging

Het juiste onderhoud van de Sierui (Allium) maximaliseert de bloei in uw tuin. De Sierui staat bekend om zijn opmerkelijke bloeitijd, die varieert afhankelijk van de specifieke variëteit. Bij Het Groene Paradijs adviseren we om bij het selecteren van uw Sieruien rekening te houden met de verschillende bloeitijden, zodat u het hele jaar door kunt genieten van kleurrijke hoogtepunten in uw tuin.

Om de levensduur van uw Sieruien te optimaliseren, is het belangrijk om te weten hoe en wanneer u ze moet snoeien. Overweeg het snoeien van de Sierui na de bloei om het zaadrijpe hoofd te verwijderen en de energie van de plant te behouden voor het volgende groeiseizoen. Specifiek voor de Allium Millenium, een populaire variëteit, adviseren wij gericht snoeien om een compacte en gezonde plant te behouden.

Een extra voordeel van de Sierui is de winterhardheid, waardoor deze plant zelfs de koudste maanden trotseert. Maak uw tuin winterklaar met de duurzame en winterharde Sierui, een plant die niet alleen betoverend is in de bloei, maar ook gedurende de koude seizoenen een waardevolle aanwinst blijft. Ontdek de geheimen van een prachtige tuin met de Sierui, en geniet van zijn bloeitijd het hele jaar door.

Diverse Allium soorten

Ontdek de diversiteit aan Allium soorten bij Het Groene Paradijs en creëer een unieke en kleurrijke tuin die al uw verwachtingen overtreft. Onze uitgebreide collectie omvat een scala aan prachtige Allium soorten die uw tuin kunnen verrijken. Van kleine, delicate Allium soorten tot indrukwekkende bloemenpracht, wij bieden een breed assortiment aan Alliums die perfect aansluiten bij uw tuinontwerp.

Voor liefhebbers van kleinere soorten Alliums is er een uitgebreide keuze aan subtielere planten die een charmant accent aan uw borders of potten kunnen toevoegen. Combineer verschillende Sierui soorten voor een speelse en boeiende uitstraling. Denk hierbij aan de charmante Allium Neapolitanum of de verfijnde Allium Azureum, die samen een prachtig samenspel van kleuren en vormen creëren.

Naast het esthetische aspect bieden verschillende Allium soorten ook functionele voordelen voor uw tuin. Ontdek de diverse hoogtes, bloeiperiodes en kleurschakeringen, en experimenteer met het combineren van Sierui om het hele jaar door een visueel boeiende tuin te realiseren. Bij Het Groene Paradijs inspireren wij u graag om met de verscheidenheid aan Allium soorten een harmonieus en levendig tuinlandschap te creëren. Maak uw buitenruimte onvergetelijk met onze uitgebreide selectie Alliums die voldoen aan al uw tuindromen.

Soorten Sierui in de kleur paars

Geniet van paarse pracht in uw tuin met de Allium soorten in de kleur paars. Bij Het Groene Paradijs hebben we een uitgebreide collectie paarse Sieruien, waaronder de indrukwekkende Sierui Giganteum, de Sierui Purple Sensation en de Sierui Millennium.

De Sierui Giganteum is een majestueuze verschijning met zijn imposante hoogte en opvallende, paarse bloemen. Deze allium soort, in het bijzonder geliefd om zijn grootsheid, voegt een koninklijke dimensie toe aan elke tuin. Creëer een visueel spektakel door de Sierui Giganteum te combineren met andere paarse Sieruien, zoals de elegante Purple Sensation en de verfijnde Millennium.

Sierui Purple Sensation staat bekend om zijn diepe, rijke kleur en compacte vorm, waardoor het een favoriete keuze is voor tuiniers die op zoek zijn naar een krachtige paarse statement plant. Deze Allium soort gedijt goed in zowel borders als potten, waardoor het een veelzijdige aanwinst is voor elke tuin.

Voor wie op zoek is naar een duurzame en langbloeiende paarse Sierui, biedt Allium Millennium de perfecte oplossing. Deze vaste plant combineert prachtige paarse bloemen met een lange bloeitijd, waardoor het een essentieel element wordt in uw bloementuin. Laat de paarse Sierui uw buitenruimte transformeren en ontdek bij Het Groene Paradijs de veelzijdigheid van deze betoverende paarse Allium soorten.

Soorten Sierui in de kleur wit

Betreed een wereld van serene schoonheid met de witte Sierui, een elegant pronkstuk voor uw tuin. Bij Het Groene Paradijs bieden we een selectie van verfijnde witte Allium soorten die uw buitenruimte een tijdloze en sfeervolle uitstraling geven. Ontdek de betoverende witte Sierui, een delicate bloem die harmonie en puurheid toevoegt aan elke tuin.

Onze collectie omvat diverse witte Allium soorten die zorgvuldig zijn geselecteerd om aan uw wensen te voldoen. Creëer een prachtig contrast met het diepgroene blad van andere planten en laat de witte Sierui stralen als een helder lichtpunt in uw bloementuin. Of u nu kiest voor de subtiele allure van de witte Sierui als solitaire plant of deze combineert met andere kleuren, wij bieden een scala aan mogelijkheden om uw tuin te verrijken met tijdloze witte pracht. Ontdek de veelzijdigheid van de witte Sierui en transformeer uw buitenruimte in een oase van rust en elegantie.

Sierui kopen bij Het Groene Paradijs

Breng de magie van Sieruien naar uw eigen tuin door ze eenvoudig online te kopen bij Het Groene Paradijs. Wij bieden een uitgebreide selectie aan hoogwaardige Sieruien om uw tuin te verrijken met kleur en karakter. Bij ons kunt u gemakkelijk en snel uw favoriete Sieruien, zoals de Allium Purple Sensation, kopen en uw buitenruimte transformeren in een betoverende bloementuin.

Allium Purple Sensation is een absolute favoriet onder tuinliefhebbers vanwege zijn diepe paarse tint en indrukwekkende hoogte. Bij Het Groene Paradijs kunt u deze prachtige Allium vaste plant kopen en genieten van zijn betoverende bloei in uw eigen tuin. Of u nu op zoek bent naar een enkele Sierui of een assortiment voor een kleurrijke mix, wij maken het kopen van Sieruien eenvoudig en plezierig.

Kies voor gemak en kwaliteit wanneer u besluit Sieruien te kopen bij Het Groene Paradijs. Wij bieden niet alleen een breed assortiment aan Allium Purple Sensation en andere prachtige variëteiten, maar ook deskundig advies om ervoor te zorgen dat uw aankoop perfect aansluit bij uw behoeften. Maak uw buitenruimte levendig en kleurrijk door vandaag nog uw favoriete Sieruien te kopen bij Het Groene Paradijs.

Kenmerken aster

Latijnse naam Aster
Plantenfamilie Asteraceae (Composietenfamilie)
Grondsoort Goed doorlatende, vruchtbare grond
Standplaats Volle zon tot lichte schaduw
Hoogte volgroeide plant Varieert afhankelijk van de soort (meestal tussen 30 cm en 150 cm)
Breedte Varieert afhankelijk van de soort
Bloemkleur Diverse kleuren, waaronder blauw, roze, paars, wit en rood
Bloeitijd Afhankelijk van de soort, maar over het algemeen in de late zomer tot herfst
Bladkleur Groen tot donkergroen
Bladvorm Lancetvormig tot ovaal, afhankelijk van de soort
Bladgrootte Varieert afhankelijk van de soort
Planttijd Voorjaar of herfst
Waterbehoefte Gemiddeld
Windgevoeligheid Matig windbestendig
Winterhardheid Over het algemeen goed winterhard

Veelgestelde vragen over Aster

Asterbloemen bloeien meestal in de late zomer tot de herfst, meestal van augustus tot oktober, afhankelijk van de specifieke variëteit en groeiomstandigheden.
Asters hebben meestal geen specifieke snoei nodig, maar je kunt de planten inkorten tot ongeveer de helft van hun hoogte in het voorjaar om bossige, compacte groei te bevorderen en de bloei te stimuleren. Na de bloei kun je de dode bloemhoofdjes verwijderen om de plant er netjes uit te laten zien en om zaadvorming te voorkomen.
Asterplanten worden bij voorkeur in het vroege voorjaar geplant, wanneer de grond opwarmt en de kans op vorst voorbij is. Het voorjaar biedt de planten voldoende tijd om zich te vestigen en te groeien voordat ze gaan bloeien in de late zomer en herfst.